Zdravá pleť: skvělý vánoční dárek

Vánoce jsou tu za co by dup a vy stále nevíte, co darovat svým blízkým pod stromeček? Co kdybyste se letos vykašlali na okoukané knížky, ponožky a láhve drahého alkoholu, která stejně zůstanou stát nedotčené nahoře na skříni? Darujte letos něco lepší než věci – darujte zdraví.

BIRSSBW_KSET10Mít krásnou pleť jako modelky z plakátů? Proč ne?! Krásná pleť je ta zdravá. Pokud tedy toužíte po dokonalé pleti, je potřeba začít se o ni správně starat. A krásnou zdravou pleť můžete letos darovat i svým blízkým pod stromeček.

Pro maminku

S vráskami bojuje v pokročilejším věku snad každá žena. A Bioderma se rozhodla jim v tomto boji poskytnout účinnou zbraň. Liftingový krém proti vráskám Bioderma Matriciane aktivně působí proti ztrátě pevnosti a jasu pleti. Pomáhá redukovat povadlé kontury obličeje a hluboké vrásky, a vrací tak pleti původní krásu.

Pro dceru

Mladá generace jistě nepohrdne ničím, co jen trochu zmírní věčné trápení s mastnou pletí a akné. Vyzkoušejte pro svou dceru pleťovou emulzi pro problematickou pleť Bioderma Sébium AKN. Emulze je speciálně navržena pro každodenní péči o mastnou, problematickou a aknózní pokožku. Přípravek účinně působí proti všem příčinám vzniku akné, čistí póry a vyhlazuje pokožku.

Pro babičku

Pokožka stárne spolu s naším tělem a s věkem se její pružnost a tloušťka oslabuje. Křehká pokožka starých lidí potřebuje šetrnou péči. A právě tu jim může poskytnout zklidňující lokální péče pro oslabenou křehkou pokožku Bioderma Secure Cicabio K.

Pro kamarádku

Nevíte si rady s dárkem ani pro svou kamarádku? Darujte ji sadu péče o pleť z kolekce Hydrabio Bioderma. Dárek ve formě hydratačního krému, vyživující masky a oblíbené micelární vody ocení každá žena!

 

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>