Proč používat kosmetiku Bioderma

Bioderma si jako jedna z mála značek zachovala svou nezávislost a intuici pro to, co je nejlepší pro její zákazníky. Díky neustálému vývoji v oblasti dermatologie, studuje tato společnost pečlivě biologii kůže. Inovuje svoji výrobu jednotlivých výrobků a snaží se docílit, co největšího účinku v celkové péči o tělo.

Malé ohlédnutí do historie vzniku značky Bioderma

Příběh společnosti Bioderma začal, už poměrně dávno a to v režii průkopnického lékárníka Jeana –Noëla Thorela, který přišel s novým přístupem k bio-dermatologické péči o pleť. Tento přístup se stal opravdu radikálním krokem, vyvinul své první vlastní patenty a těmi položil základy firmy BIODERMA.

Prvním z inovativních výrobků Bioderma byl šampon Nodé, který je často označován, jako první inovační „vlaštovka“ na trhu. Umožňoval šikovné a především šetrné umytí vlasů, nabízel větší jemnost a dále i lepší snášenlivost. Toto byl ale pouhý začátek, po něm následovaly další výrobky, které svými účinky předčily dosavadní jedničky na trhu.

Dnes je Bioderma jednou z nejznámějších značek dermokosmetiky ve světě. Je k dostání ve více než sedmdesáti zemích světa.

Od začátku svého založení, až po současnost vyznává stále stejné hodnoty a těmi jsou např. odbornost, vzdělání, objektivita, bezpečnost, inovace a potěšení.

Spolupracuje s institucemi, jako je Národní centrum pro vědecký výzkum a už od počátku své existence sbírá patenty, jako je již zmíněný první šampon bez detergentů (Nodé Fluid).

Proč si vybrat z řad kosmetických značek právě Biodermu?

Tak především kvůli jejím výrobkům, které i když někdy stojí více než běžné kosmeticky přípravky, tak jejich kvalita je rozhodně neporovnatelná. Jejich šetrnost a dermatologická kvalita je natolik vysoká, že se prodávají převážně v lékárnách. Nedokáží sice vyléčit většinu závažných kožních onemocnění, ale můžou zmírnit příznaky a pomoci.

Společnost se zaměřuje v oblasti péče o pleť na celou řadu forem problematické pleti, od aknózní, dehytrované, až po přecitlivělou, sucho, podrážděnou a mastnou. Výrobky Bioderma vás nejen zbaví symptomů, ale i nepříjemných příčin těchto obtíží.

Přestože se značka Bioderma prodává především v lékárnách, můžete si ji dnes zakoupit i na internetových stránkách, jako je např. parfums.cz, kde naleznete hned několik velmi oblíbených a šikovných přípravků této značky.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>