Bioderma Sensibio jemný zklidňující čistící a odličování gel

Kosmetika Bioderma má bezkonkurenční výrobky, které jsou nejen účinné a tedy i kvalitní, ale především vydrží. Stačí malé množství jakéhokoliv výrobku této značky a výsledek je stejně tak dobrý, jako když si pomalu na sebe vyplácáte půlku lahvičky některého přípravku, od jiné nejmenované kosmetické firmy.

A tak vám znovu, možná i opakovaně představujeme unikátní přípravek, vhodný pro jakoukoliv roční dobu i jakýkoliv typ pleti.

Zklidňující gel Bioderma Sensibio

Pravidelné čištění pleti je snad už u každého samozřejmostí a tím u každého nemyslím jen ženy, ale i muže. Krásná pleť si jednoduše žádá i péči a tu jí dopřejete skrze jemný zklidňující čistící a odličovací gel.

Pravidelně každý den vyčistíte svoji pleť během chvilky a tím dáte své pleti všechnu péči, kterou potřebuje. Jemný zklidňující a odličovací gel Bioderma Sensibio, v podobě jemné gelové konzistence, při kontaktu s vodou se promění v hedvábnou pěnu. Tato pěna zklidní a důkladně vyčistí pleť od všech nečistot, mastnoty a špíny, která je neustále přítomna ve světě plném smogu za aut.

Jemný zklidňující gel Bioderma Sensibio i jako odličovač

Navíc je tento přípravek skvělý i jako odličovač. Make-up ani jemné líčení pro něj není problém, můžete jej dokonce použít, jako odličovat rtěnky.

Na výsledky, zdravě vypadající pleti, nemusíte čekat dlouho. Výsledky odlíčení je jen otázkou okamžiku, a zdravá a čistá pleť se dostaví, už během dvoutýdenního používání přípravku. Ovšem upozorňuji, že to musí být PRAVIDELNÁ PÉČE!

Speciální péče Bioderma

Pro alergiky máme taky šťastnou zprávu. Jako i všechny ostatní výrobky je i tento přípravek vhodný, především pro alergiky. Neobsahuje žádné nežádoucí parabeny, parfemace ani mýdlo či barviva. Jednoduše zdraví a kvalita na první místě.

A malá rada nakonec

Pokud o svoji pleť opravdu rádi pečujete, tak vám doporučuji vyzkoušet i jiné přípravky z této kolekce, značky Bioderma a vypořádejte se tak, se všemi nepříjemnostmi vaší pleti. Pochopitelně, pokud chcete skutečně pečovat o svoji pleť i pokožku, tak pravidelný příjem vody a zdravá strava není nikdy na škodu.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>