Bioderma Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej pro citlivou pokožku

Bioderma Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej pro citlivou pokožku

Jaro je tu, ale léto daleko a nás čeká ten nepříjemný začátek odhalování naší neopálené, u některých tak téměř bílé pokožky! Ale pozor! Nemusíte se děsit, existuje jedno moderní, skvělé řešení, a to v podobě samoopalovacího spreje, který Váš drobný nedostatek šikovně napraví.

Samoopalovací sprej pro citlivou pokožku Bioderma Photoderm Autobronzant

Krásná opálená pokožka, která vypadá nejen zdravěji, ale i jednoduše lépe, je přáním snad každé ženy, ale i muže! K létu opalování, letní sporty anebo lépe dovolenkové opalování, patří. Ovšem, než se k tomuto opálení dopracujeme musíme počítat s tím, že to bude nějakou dobu trvat. Upřímně komu se chce čekat a kdo z nás rád ukazuje bílé nohy, jako křída například v sukni?

Z tohoto důvodu Vám představujeme samoopalovací sprej od kosmetiky Bioderma, která nikdy nezklame, a to po stránce zdraví, ale i kvality! S čistým srdcem můžeme tvrdit, že patří mezi tu nejlepší kosmetiku!

Samoopalovací sprej Bioderma Photoderm Autobronzant se postará nejen o dokonale a přirozeně opálenou pokožku, ale i díky své aplikaci, tedy že se aplikuje jako sprej, zabrání nerovnoměrnému nanášení přípravku a tedy případným nehezkým a často až komickým flekům na pokožce. A upozorňujeme, že u samoopalovacích přípravků je velmi důležité dbát na správný způsob nanášení, protože se horko těžko zbavuje případných „chybiček“.

 

Jak funguje samoopalovací sprej Bioderma Photoderm Autobronzant

Tento samoopalovací sprej je nejen vhodný na letní přípravu pokožky před opalovací sezónou, ale je i skvělým pomocníkem přímo přes období „opalovaček“, kdy jsou často místa, která nejdou opálit, a právě v těchto případech Vám tento přípravek pomůže dovést vaše opálení k dokonalosti. Samoopalovací sprej nejen opálí, ale i pokožku hydratuje a vyživuje. Navíc díky látkám DHA bude vaše pokožka zaručeně rovnoměrně opálená.

 

Jak přípravek aplikovat?

Aplikace přípravku je snadná. Na očistěnou pokožku či pleť, důležité zmínit i čistou nanesete ve vzdálenosti 20 cm přípravek pomocí rozprašovače a to pečlivě a rovnoměrně na potřebná místa. Pouze Vy si určujete intenzitu opálení, tím máme na mysli, jak často a v jaké intenzitě budete samoopalovací přípravek aplikovat.

 

Pokud Vás tedy nebaví hodiny ležet na sluníčku a na solárko nemáte už vůbec pomyšlení, a přesto toužíte po přirozeném bronzovém opálení, tak je samoopalovací sprej Bioderma Photoderm Autobronzant pro Vás přímo stvořený!

2 comments to Bioderma Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej pro citlivou pokožku

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>