Bioderma Photoderm After Sun SOS – intenzivní mlha po opalování

Úžasná vůně a ještě lepší účinky na sluncem podrážděnou pokožku, to je nový sprej po opalování, tedy uklidňující intenzivní mlha Photoderm After Sun SOS od Biodermy.

Novinka pro léto jak děláná – nová mlha po opalování Bioderma Photoderm After Sun SOS

Léto už je tu a dovolené jsou v plném proudu plánování a u některých z Vás možná i za dveřmi! A proto je čas se pořádně vybavit sluneční kosmetikou, která nejenom, že bude chránit Vaši pokožku před nebezpečnými UV paprsky, ale bude i pečovat plně o vaši pleť po stránce hydratace, ale i provonění a pocitu svěžesti a harmonie, a to i v horkých až někdy možná úmorných letních dnech.

Tato nová zklidňující mlha má nejenom na starost se postarat o Vaši pokožku po opalování, tedy zklidnit a ošetřit spálenou pokožku, ale má i za úkol Vás hydratovat. A co více, NÁDHERNĚ voní, takže budete skutečně velmi, ale velmi mile překvapeni, jak dokáže tento přípravek uspokojit i sebe více náročnou ženu nebo dokonce i muže.

Aplikace přípravku Bioderma Photoderm After Sun SOS

Jak už jste nejspíše v posledních letech zvyklí, tak aplikace v podobě kosmetických přípravků na opalování je čím dál častěji v provedení spreje, nebo pumpičky a právě u této mlhy po opalování tomu není jinak. Díky důmyslnému a především šikovnému aplikátoru v podobě spreje, budete mít opravdu s nanášením přípravku nulové problémy a navíc pocit, že na Vás opravdu padá osvěžující a voňavoučká letní mlha, které je navíc ošetřující a blahodárná pro pokožku vaší pleti. Vaše kůže bude mnohem pevnější, zdravější a jednoznačně vláčnější, tedy nulově vysušená a to i v případě, že jste celý den nelítostně vystavovali své tělo celodennímu slunečnému dni.

Ingredience a kvalita přípravku po opalování Photoderm After Sun SOS

Jak asi sami dobře víte, tak zkušenosti s kosmetikou Bioderma jsou vždy jasnou sázkou na jistotu, která nikdy nezklame. Proč tedy nevyzkoušet i nějakou tu sezónní kosmetickou novinku, jako je právě opalovací kosmetika Bioderma, která splní všechna vaše očekávání a možná i něco navíc. Jednoznačně pokud hledáte tu správnou ochranu a skutečnou kvalitu, tak je Bioderma vždy na prvním místě.

Slunce už je za dveřmi, tak se na něj připravte v plné výbavě, a to s bezpečnou kosmetikou Bioderma, z kolekcí přípravků Photoderm After Sun.

One comment to Bioderma Photoderm After Sun SOS – intenzivní mlha po opalování

  • Ginnie Nate Alsworth  says:

    Das Lesen Ihres Artikels hat sehr viel Spaß gemacht. Ginnie Nate Alsworth

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>