Bioderma Atoderm vysoce výživný zklidňující sprchový olej pro suchou a podrážděnou pokožku

Bioderma Atoderm vysoce výživný zklidňující sprchový olej pro suchou a podrážděnou pokožku

Podzim už je pomalu pryč a zima se nezadržitelně blíží! Je čas se zaměřit na Vaši prochladlou a suchou pokožku mnohem více, než tomu dosud bylo, a z toho důvodu si Vám dovolujeme představit jedinečný sprchový olej pro suchou a podrážděnou pokožku od kosmetiky Bioderma, z kolekce kosmetických přípravků Atorderm!

 

Sprchový olej Bioderma Atorderm

Sprchový olej je tak trochu netradiční formou výživy Vaší pokožky, ale ne neobvyklý. Jak asi Vy samotní dobře tušíte, tak pokud se jedná o olej, tak budete tento přípravek opravdu vyživující bombou pro vaše tělo. Pokud tedy trpíte podrážděnou, suchou pokožkou tak je tento výrobek, jako dělaný pro Vás!

Bioderma Atorderm, v provedení sprchového zklidňujícího oleje, nabízí hloubkovou a okamžitou hydrataci pokožky, a to už během sprchování, kdy často dochází k ještě vyššímu vysoušení pokožky. Tento olej je ve skutečnosti opravdu zaměřený na šetrné ošetření vaší pleti, snad na té nejvyšší úrovni, co si jen dokážete představit. Přináší nejen efektivní hygienu s přídavkem hloubkové péče během vašeho sprchování nebo i koupele. Jeho složení dopřeje pokožce jemnou očistu a to, i pokud máte opravdu suchou a podrážděnou kůži. Při jeho aplikaci vytvoří lehkou pěnu, která se postará o rychlou a zaručenou výživu vaší pleti. Po použití tohoto oleje budete ihned cítit a i vidět, že Vaše pokožka je vyživená, jemná, nikoliv suchá a pružná. Už žádné svědění ani pnutí pokožky! To Vám slibujeme!

 

Účinky vysoce výživného a zklidňujícího sprchového oleje Bioderma Atorderm – pro suchou a podrážděnou pokožku

– naprostá, hloubková hydratace až 24 hodin!

– ochrana před nežádoucími vnějšímu vlivy

– intenzivní výživa

– čistota pokožky

– hypoalergenní účinky

– zklidnění a vyživení pokožky

– zmírnění pnutí a podráždění pokožky

 

olejem Bioderma Atoderm, který vysoce hydratuje a zklidní vaši pokožku nejen na těle, ale i v oblasti obličeje si budete připadat skutečně hýčkaná a po každé sprše nebo koupeli, jako znovuzrození, a to je pro Vaše tělo snad největší odměna, nemyslíte? S přípravky z kolekce Bioderma Atorderm nikdy své pokožce neuškodíte, právě naopak se o ní snad ani lépe postarat nemůžete!

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>