Bioderma Photoderm Bronz ochranný suchý olej ve spreji

Dalším skvělým přítelem a kosmetickým výrobkem pro vaší pokožku na léto bude pro vás jistě tento ochranný suchý olej podporující a prodlužující přirozené opálení od Biodermy.

 

Bioderma Photoderm Bronz: suchý olej ve spreji

Tento olej vás nejen ochrání díky faktoru SPF 30, ale se i postará, aby vám vaše krásné a přirozené opálení vydrželo a to dlouhodobě!

Jak asi víte, tak jsme zde psali už o různých sprejích a krémech, které vás budou před sluníčkem bezpečně a především šetrně chránit, tak abyste se nespálili a přesto byli pěkně opálení.

Máme tu ale pro vás ještě více specializovaný přípravek na dokonalé opálení bez rizika spálení a následného oloupání kůže, které z vás udělá strakatou nestvůru. Je to olej na opalování Bioderma Photoderm Bronz, který je perfektní ochranou na každou dovolenou i jen tak relaxující opalování u vás doma na zahradě. Chrání pokožku před UVA a UVB zářením a tak o nějakém riziku rakoviny kůže nemůže být řeč.

 

Proč si vzít na dovolenou právě suchý olej Bioderma Photoderm Bronz?

Co je ale asi pro vás nejvíce podstatné, tedy co je důvodem pro využití tohoto přípravku je jeho složení. Díky obsahu melaninu zvýrazní vaše opálení a pomůže i jeho urychlení. O to více je pak příjemné, že tento olej je uzavřen v balení opatřeném rozprašovačem, který jeho aplikaci mnohem více usnadní a vám zpříjemní celou jeho aplikaci.

Dalším plusem je, že je olej v provedení suchého oleje, takže nehrozí vytvoření žádného mastného filmu na vaší pokožce. A asi posledním velkým plus je voděodolnost oleje a hypoalergenní účinky.

 

Praktické balení s rozprašovačem můžete schovat do každé tašky, není příliš velký, jeho tvar je přizpůsoben tak aby padl do vaší ruky, ale i do vaší plážové tašky. Co víc si možná ještě budete pochvalovat je jemná a příjemná parfemace suchého oleje Bioderma Photoderm Bronz, která vám navodí ten správný relaxační pocit typický pro dovolenkové válení se na sluníčku u moře či bazénu.

Jediné co bude možná pro vás trochu výzvou je cena. Ta se pohybuje něco okolo 500-600 kč, záleží na jakou prodejnu narazíte. V kamenných obchodech bývá častěji dražší, a proto je lepší hledat tento opalovací přípravek značky Bioderma na internetových stránkách s kosmetikou, perfektní na ceny je například NOTINO.CZ. Ale to už záleží pouze jen a jen na vás, kde si tento perfektní suchý opalovací olej Bioderma Photoderm Bronz zakoupíte.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>