Bioderma Atoderm – balzám pro suché rty

Suché a popraskané rty v chladných zimních dnech trápí snad každého, kdo tráví aspoň nějaký ten čas mimo teplo rodinného krbu. Z toho důvodu kosmetika Bioderma rozšířila svoji nabídku s balzámy na rty i o speciální balzám na suché rty, který hydratuje perfektně rty po dlouhý čas.

Balzám na suché rty Bioderma Atoderm

Pokud plánujete dovolenou někde na horách, tak rozhodně balzám Bioderma Atoderm budete potřebovat ve své cestovní tašce! Běžné balzámy ostatních značek se tomuto jemnému a vysoce kvalitnímu balzámu opravdu nemohou rovnat.

Vlivem chladu a větrného počasí dochází nejčastěji k velkým výkyvům teplot a vaše rty se nestačí samostatně dostatečně hydratovat. Z toho důvodu dochází k častému praskání jemné pokožky vašich rtů spojeného s vysoušením, kterému někdy sami přidáváme tím, když dostatečně nepijeme dost vody. Balzám na suché rty Bioderma Atoderm je opravdu prvotřídním přítelem vašich rtů po domu zimních měsíců. Nejenom že hydratuje, ale i vyživuje rty o potřebné vitamíny. Vlastnosti jsou stejné, jako i u klasického balzámu na rty, můžete se tedy spolehnout, že vaše rty budou krásně jemné a hebké, se zdravým vzhledem.

Účinky balzámu na rty Bioderma Atoderm ve zkratce:

Co můžete očekávat od tohoto výrobku?

  • Hypoalergenní složení (je vhodný pro každého)
  • Zvyšuje toleranci pokožky
  • Hydratuje vaše rty
  • Vyživuje

Pokud si nepotrpíte na voňavoučké a sladké balzámy na rty, tak se vám tento bude líbit zaručeně, protože balzám na rty Atorderm neobsahuje žádné parfémy a tak je vhodný i pro alergiky! Protože se u něj opravdu nesetkáte s nežádoucím podrážděním. Dále je svým zaměřením na klientelu všestranný, můžou jej používat ženy a stejně tak i muži anebo děti.

Aplikace je snadná, klasicky jej aplikujete na rty, nejlépe když se chystáte vydat do nelítostného počasí. Na rty nanášejte potřebné množství prostřednictvím aplikátoru, stačí opravdu jen malé množství balzámu Atoderm a vaše rty budou plně chráněny.

Pokud vás tedy trápí suchá pokožka, každoročně popraskané rty (někdy i do krve), tak vyzkoušejte balzám na suché rty Atoderm a nebudete litovat. Tento balzám je zaručeně pravou volbou pro zdravé rty.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>