10 triků jak být ještě krásnější 2. část

3) Unavené oči – víme jak na to!

Pokud kromě kruhů trpíte vzhledem „vypadá, jako by právě vstala“, přestože jste již pěknou řádku hodin na nohou, máme pro vás další novoroční tip. Při líčení očí se zaměřte na vrchní část oka. Platí to jak u linek, tak u řasenky. Obojí nanášejte pouze na horní oko a řasy. Místo řasenky, která často vytvoří pocit těžkých unavených víček použijte kleštičky na řasy, které řasy pouze vytočí směrem vzhůru, čímž docílíte optického otevření očí.

4) Moje rty už nejsou suché

Používejte balzám na rty ještě častěji než dříve. Pravidelně také doma odstraňujte suchou kůži. Dobrým pomocníkem při tom může být cukrový peeling. Na suché rty také nepoužívejte pudrové rtěnky, které suché šupinky kůže ještě více zdůrazní.

5) Špatný účes? S tímhle trikem už nikdy!

Originální účes nemusí trvat hodinu. Pokud ráno nestíháte, umyté vlasy si nemusíte složitě foukat, žehlit či natáčet. V roce 2016 se budou nosit nedbalé účesy. Smotejte proto vlasy do drdolu, přidejte originální náušnice a náhrdelník a můžete vyrazit!

6) S únavou zatočí vitamín C

Na únavu nemusí pomáhat jen litry kávy. Dejte si odpoledne kousek ovoce bohaté na vitamín C. Tento malý pomocník vás nakopne lépe, než byste čekala. A kromě únavy vás zbaví také bacilů.

7) Oloupaný lak? Opravte jej třpytkami!

Nestíháte si každý den přelakovat nehty? Místo klasické vrstvy použijte na svůj lak průhledné třpytky. Uvidíte, jak elegantně budou vaše nehty vypadat.

9) Odrostlá barva na vlasech – to už není můj problém!

Nemáte čas chodit každé dva týdny ke kadeřníkovi? Nevadí. Nový rok přináší novinky i ve vlasové kosmetice – kupte si vlasový korektor, který jednoduše dobarví odrostlé kořínky. Korektor se prodává ve formě krému nebo pudru, který stačí nanést na pěšinku a jemně rozetřít.

10) Půlhodinový relax udělá divy

Dopřejte si každý den alespoň 30 minut pro sebe. Uvidíte, že za pár dní omládnete o několik let. A navíc se budete cítit svěží a odpočinutá.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>