10 triků jak být ještě krásnější 1. část

Nový rok je plný nových předsevzetí. Budu víc číst, lépe spát, přestanu pít alkohol nebo konečně začnu chodit do fitka. Zní vám tato předsevzetí povědomě? Také si je každý rok dáváte, že letos to už doopravdy splníte? A další rok jsou na novoročním listu znovu. Nemučte se předsevzetími, která víte, že stejně nesplníte. Zhorší vám to akorát náladu a sebevědomí. Zkuste si letos na Silvestra dát jedno jednoduché předsevzetí: příští rok budu krásnější!

Že to není tak jednoduché? Ale je! Přečtěte si našich 10 triků, jak být v roce 2016 ještě krásnější:

1) Sbohem nechtěným pupínkům

Objevil se vám během dne na tváří pupínek? Zapomeňte na mačkání, tím jeho růst jen podpoříte! Ale nezoufejte. Od Nového roku u sebe stále kromě pudru noste i krektor. Ideální je korektor s desinfekčním účinkem, který rodící se pupínek nejen zakryje, ale také vydezinfikuje, aby se už nezvětšovat. Zamázlé místečko přetřete ještě pudrem nebo kompaktním make-upem, čímž sladíte barvu pleti s okolím. Tradá – nikdo nic nepozná a do večera je pupínek pryč!

2) Kruhy pod očima – to už neznám!

Trápí vás kruhy pod očima, přestože jste se vyspala 12 hodin? Nevadí. Stačí změnit své líčící návyky a unavených temných kruhů si už nikdo nevšimne. Při líčení očí vynechte spodní linky. Nenanášejte na spodní řasy ani řasenku. Tím spodní část oka „odvzdušníte“ a odvedete pozornost od spodní části víček – tedy od místa, kde jsou nenáviděné kruhy. Na jejich zakrytí použijte korektor, který je o tón až dva světlejší než makeup, který použijete na zbytek své pleti. Okolí pod očima se pak projasní.

Odpovězte

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>